6.3.2019 - Technická pomoc Tomíkovice

Dne 6.3.2019 vyjela jednotka k technické pomoci - odstranění stromu v kolejišti na trati Žulová - Javorník, v rozmezí kilometrovníku 15,6 - 15,7. při příjezdu na místo události oznámeno z KOPIS OLK, že prozatím není zajištěn ze stran SŽDC a ČD bezpečný pohyb zasahujících hasičů po trati. Kontaktována PČR OO Javorník, s žádostí o kontakt výše zmíněných subjektů a zařízení snížené rychlosti průjezdů vlaků. Po potvrzení, se členové jednotky vybaveni MŘP vydali od vlakové zastávky Tomíkovice (kilometrovník 15,0) k nalezení stromu. PO nalezení stromu, který zasahoval do kolejiště, byl tento za pomoci MŘP rozmanipulován a z kolejiště odstraněn. Po ukončení prací se jednotka odebrala zpět na základnu.